BezpieczeństwoPragniemy, aby nasze produkty spełniły oczekiwania rodziców oraz ich dzieci, dlatego dokładamy ogromnych starań, żeby produkt, który trafia w Państwa ręce, był najwyższej jakości.


Dlatego też:

 1. Starannie dobieramy surowce i dbamy o to, aby były bezpieczne dla dziecka. Nasze tkaniny spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa stawiane materiałom tego typu, co jest potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex 100 w klasie I. Ten wiodący w świecie wyrobów włókienniczych znak gwarantuje, że produkty nim oznaczone są wolne od substancji szkodliwych, takich jak pestycydy, chlorofenole, formaldehyd, barwniki alergizujące i azotowe.
 2. Certyfikat Oeko-Tex 100 posiadają również nici, które zostały użyte do szycia naszych kołderek, kocyków i zabawek.
 3. Nasze tkaniny są wykonane z czystej bawełny lub 100% bambusa przez czołowych producentów tkanin przeznaczonych dla dzieci.
 4. Barwniki użyte w trakcie produkcji materiałów są bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników, ale także – co dla nas bardzo ważne – dla środowiska. Są trwałe i nie zmieniają się pod wpływem prania.
 5. Wypełnienie poduszek i kołderek wykonane jest z antyalergicznej włókniny silikonowej wolnej od jakichkolwiek zanieczyszczeń, którą można prać w pralce, dzięki czemu nasze produkty łatwo utrzymać w czystości, schną szybko i są łatwe u życiu.
 6. Dodatkowe elementy, takie jak suwaki, są wszyte w sposób umożliwiający ich ukrycie, a same dodatki spełniają normy bezpieczeństwa produktów dla małych dzieci i nie posiadają wystających części.


Nasze produkty to niepowtarzalny design, najwyższa jakość materiałów i doskonałe wykonanie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, bo dla nas najważniejsze jest dziecko.

Stosując się do poniższych zaleceń mogą Państwo liczyć na to, że nasze produkty się odwdzięczą i przez lata użytkowania będą miękkie, delikatne oraz na długo zachowają żywe kolory:

 • pranie w pralce w temperaturze nie wyższej niż 30°,
 • program delikatny, obroty nie wyższe niż 800,
 • prasowanie w temperaturze do 100°C
 • niestosowanie wybielaczy,

 • niesuszenie w suszarce bębnowej.

Kategorie