O nas

Witaj w świecie Cuddly ZOO, gdzie powstają produkty idealne dla najmłodszych.

Unikalne edukacyjne wzory, najwyższa jakość materiałów, perfekcja wykonania i całe nasze serce tworzą razem coś wyjątkowego. Coś więcej niż koc czy zabawka. Coś co każda mama wybierze specjalnie dla swojego dziecka. Wiemy to, bo same jesteśmy mamami.

Cuddly ZOO to polska marka, która za cel postawiła sobie stworzenie kolekcji wyjątkowych kocyków i akcesoriów dla dzieci.

W ciągu pierwszych trzech lat życia dziecko przebywa długą drogę: od bezradnego i wymagającego ciągłej opieki noworodka do aktywnego przedszkolaka, który sprawnie się przemieszcza i komunikuje z innymi ludźmi. Te trzy lata są niezwykle ważne dla rozwoju dziecka, które musi się nauczyć tak wielu rzeczy! Uczy się przede wszystkim obserwując otoczenie i osoby, które są wokół niego. Dlatego tak ważne jest, aby środowisko wokół malucha było dla niego przyjazne i stale dawało możliwość nabywania nowych umiejętności oraz rozwoju.

Zgodnie z tą filozofią, dla nas to wszystko, co otacza dziecko, to nie tylko piękne i dobrze wykonane przedmioty, ale przede wszystkim okazja do nauki i zabawy. Projektując nasze tkaniny i szyjąc z nich produkty staraliśmy się, aby zaspokajały one potrzebę rozwoju małego dziecka:

  • różnorodne tkaniny (gładka bawełna, delikatny materiał minky z wypukłymi kropeczkami) dostarczają dziecku bodźców sensorycznych i pobudzają zmysł dotyku;
  • wyraziste kolory przyciągają uwagę malucha i pozwalają mu ćwiczyć sprawność oczu;
  • specjalnie zaprojektowane wzory kocyków umożliwiają wiele edukacyjnych zabaw z dzieckiem: liczenie, szukanie podobieństw i różnic, nazywanie kolorów, kształtów, zwierząt, poznawanie liter, naukę angielskich słówek – oferujemy też kilka propozycji zabaw, które można wykorzystać.Dbamy też o to, aby nasze produkty spełniały oczekiwania rodziców i sprawdzały się zarówno na spacerze jak i w domu. Postawiliśmy na własne wzory, dzięki czemu są to produkty niepowtarzalne i odmienne od dominującego w sklepach różu i błękitu. Wszystkie użyte materiały posiadają stosowne atesty, aby zapewnić najmłodszym maksymalne bezpieczeństwo, jednak tym, co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi jest nacisk, jaki kładziemy na walory edukacyjne naszych produktów.

Nasze produkty są projektowane, produkowane i szyte w Polsce.Cuddly ZOO, edu and fun. Od Mam dla Mam.


Kategorie