Edukocyk Dres(l)ove Superbohatera Nie bój się! Fuksja

14

50,65 zł

72,36 zł

Rozmiary kocyków 80 cm x 100 cm
Rodzaj materiału Bawełna 95%, 5% Elastan
Kolor Fuchsia
Wzór Superbohater Nie bój się!

EDUKOCYK LIGHT SUPERBOHATER „NIE BÓJ SIĘ!”
Idealny w domu i na zewnątrz, w wózku i w foteliku, a także w łóżeczku.
Cudownie miękki i ciepły EduKocyk CuddlyZOO.

Kocyk jest wykonany z dwóch rodzajów tkanin. Niezwykle miękkiej i milutkiej warstwy minky, która ogrzeje maluszka w chłodne dni oraz bawełny drukowanej w kolorowe, edukacyjne wzory.
Ukochany kocyk, którym dziecko przykrywa się od jego pierwszych chwil, z czasem może stać się bardzo ważnym elementem w życiu malucha: przytulanką, pocieszanką, wiernym przyjacielem.
 W tej roli szczególnie dobrze sprawdzi się kocyk z superbohaterami!


•    Nazwijcie kocyk, może to być jakieś słowo wymyślone przez dziecko, a może nazwa znacznie bardziej serio, na przykład „Domowy Kocyk Bezpieczeństwa”.
•    Leżąc obok dziecka opowiadaj mu historie o superbohaterach, o tym jak bardzo się bali, ale pokonali swoje obawy lub się z nimi zaprzyjaźnili, bo okazuje się, że pająk może być bardzo interesujący, a strach spod łóżka niezwykle sympatyczny, obcinanie włosów wcale nie jest takie straszne, a i zastrzyk, choć nieprzyjemny, czasem trzeba znieść.
•    Z czasem w opowieść wplataj także dziecko – niech i ono będzie bohaterem, który czegoś się obawiał, ale pokonał swój lęk.
•    Takie zabawy sprawiają, że u dziecka kształtuje się poczucie bezpieczeństwa, gdy coś (na przykład bujna wyobraźnia podsuwająca wizję potworów pod łóżkiem) je zaburza, wówczas kocyk może pomóc przezwyciężyć obawy, przecież dziecko jest chronione przez superbohaterów!
•    Jeśli ktoś jest smutny, zmartwiony, zmęczony lub ma zły dzień, przykryjcie go kocykiem.
•    Pod kocem może się też chować więcej osób (nawet jeśli koc nie okryje ich całych), po to, żeby dodawać sobie otuchy, poczuć ciepło, poprzytulać się.
Ponadto:
Użyte w EduKocykach wzory tkanin bawełnianych zostały zaprojektowane specjalnie dla nas i są niepowtarzalne.
Dołożyliśmy starań, aby kolory były żywe, bo takie właśnie barwy są interesujące dla dziecka.
Funkcjonalność

Spokojny i komfortowy sen - dzięki dwóm warstwom materiału kocyk jest ciepły, a warstwa bawełniana sprawia, że jest również przewiewny i oddychający. Kocyk zapewnia maleństwu optymalną temperaturę. Można nim przykryć dziecko w łóżeczku, ale też w wózku czy foteliku samochodowym.

Rozwój zmysłów – warstwa delikatnego materiału minky z wypukłymi kropeczkami pobudza zmysł dotyku dziecka i dostarcza mu bodźców sensorycznych– świetnie nadaje się do podłożenia maluszkowi, który leżąc na brzuszku uczy się podnosić czy próbuje pełzać.

Edukacja – pragniemy, aby nasze EduKocyki służyły dzieciom jak najdłużej, dlatego stworzyliśmy takie wzory, które mogą wspomóc edukację dziecka: zapoznać z numerem alarmowym, alfabetem, cyframi czy zabytkami świata. Otaczanie dziecka przedmiotami mającym charakter poznawczy ma wpływ na jego wiedzę ogólną, ale też na rozwój inteligencji. Umysł małego dziecka jest najbardziej chłonny we wczesnym wieku, dlatego z nauką nie należy zwlekać.

Nasze kocyki mogą towarzyszyć maluchom od pierwszych dni, kiedy to dzieci ćwiczą wzrok i ich uwagę przyciąga kontrast. Później uczą się wyodrębnić przedmiot z tła, dokonując spostrzeżeń o charakterze globalnym – tak zakodowane informacje potrafią wykorzystać z biegiem czasu, kiedy już umieją dostrzec i złożyć w całość poszczególne elementy obrazu.

Nasze kocyki rosną razem z dzieckiem – z miłego okrycia i zabawnego wystroju pokoju stają się wartościową pomocą sprzyjającą poznawaniu świata.

Jakość

Tkaniny są najwyższej jakości, wytrzymałe, nie tracą kolorów.
Edukocyk jest lekki i łatwy do prania. Przyświeca nam zasada, że to co dla dzieci, musi być wykonane starannie i solidnie.
Materiały, z jakich wykonano kocyki spełniają najsurowsze  normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I.

Wyjątkowy produkt. Najlepszy, bo polski.
Wymiary: 80 x 100 cm, (+/- 2 cm)
Skład: bawełna 100%, poliester 100%

21 other products

Edukocyk Dres(l)ove

Ostatnio przeglądane

Promocje