EduKocyk dziecięcy z wypełnieniem Retro Gadżet Dziadka Zenka, Chocolate

74

159,00 zł

Rozmiary kocyków 80 cm x 100 cm
Rodzaj materiału Bawełna 100%, Poliester 100%
Kolor Chocolate
Wzór Retro Gadżet Dziadka Zenka

Idealny w domu i na zewnątrz, w wózku i w foteliku, a także w łóżeczku.

Cudownie miękki i ciepły EduKocyk CuddlyZOO.

Kocyk jest wykonany z dwóch rodzajów tkanin. Niezwykle miękkiej i milutkiej warstwy minky, która ogrzeje maluszka w chłodne dni oraz bawełny drukowanej w kolorowe, edukacyjne wzory.

Miękki kocyk delikatnie otuli malucha.

Gadżeciarski EduKocyk stanie się przyjacielem dziecka.

Miękki kocyk delikatnie otuli malucha, a dodatkowo zapewni mu zabawę dzięki wszytym uszkom, idealnym to tulenia, trzymania i uspokojenia przy zasypianiu.
Uszka pomogą także każdej mamie przy przypięciu kocyka do wózka czy fotelika, aby nie spadał przy każdym ruchu dziecka.

Otuli, ogrzeje, zapewni też sporo okazji do nauki i zabawy.

Dzięki temu kocykowi dziecko ma możliwość poznania tego, co dziś spotyka się w muzeach i skansenach oraz zabawy:

    szukania różnic i podobieństw (Znajdź dwa takie same radia. Znajdź dwa różne telefony);

    rozpoznawania i nazywania przedmiotów z maluchami (Tak dawniej wyglądały telefony – pokaż drugi taki telefon.);

    szukanie informacji ze starszym dzieckiem (Kto wynalazł radio i jak wyglądały pierwsze takie urządzenia? Dlaczego dyskietki wyszły z użytku? Co zastąpiło magnetofon szpulowy? Jaki układ liter miały maszyny do pisania? Jak wywoływało się zdjęcia z kliszy?).

Można też wypytywać dorosłych członków rodziny o to, czy takie urządzenia znają i czy z nich korzystali. To świetna okazja to poznania zapomnianych rodzinnych anegdot!.

Ponadto:

Użyte w EduKocykach wzory tkanin bawełnianych zostały zaprojektowane specjalnie dla nas i są niepowtarzalne.

Dołożyliśmy starań, aby kolory były żywe, bo takie właśnie barwy są interesujące dla dziecka.

Funkcjonalność

Spokojny i komfortowy sen - dzięki dwóm warstwom materiału kocyk jest ciepły, a warstwa bawełniana sprawia, że jest również przewiewny i oddychający. Kocyk zapewnia maleństwu optymalną temperaturę. Można nim przykryć dziecko w łóżeczku, ale też w wózku czy foteliku samochodowym.

Rozwój zmysłów – warstwa delikatnego materiału minky z wypukłymi kropeczkami pobudza zmysł dotyku dziecka i dostarcza mu bodźców sensorycznych– świetnie nadaje się do podłożenia maluszkowi, który leżąc na brzuszku uczy się podnosić czy próbuje pełzać.

Edukacja – pragniemy, aby nasze EduKocyki służyły dzieciom jak najdłużej, dlatego stworzyliśmy takie wzory, które mogą wspomóc edukację dziecka: zapoznać z numerem alarmowym, alfabetem, cyframi czy zabytkami świata. Otaczanie dziecka przedmiotami mającym charakter poznawczy ma wpływ na jego wiedzę ogólną, ale też na rozwój inteligencji. Umysł małego dziecka jest najbardziej chłonny we wczesnym wieku, dlatego z nauką nie należy zwlekać.

Nasze kocyki mogą towarzyszyć maluchom od pierwszych dni, kiedy to dzieci ćwiczą wzrok i ich uwagę przyciąga kontrast. Później uczą się wyodrębnić przedmiot z tła, dokonując spostrzeżeń o charakterze globalnym – tak zakodowane informacje potrafią wykorzystać z biegiem czasu, kiedy już umieją dostrzec i złożyć w całość poszczególne elementy obrazu.

Nasze kocyki rosną razem z dzieckiem – z miłego okrycia i zabawnego wystroju pokoju stają się wartościową pomocą sprzyjającą poznawaniu świata.

Jakość

Tkaniny są najwyższej jakości, wytrzymałe, nie tracą kolorów.

Edukocyk jest lekki i łatwy do prania. Przyświeca nam zasada, że to co dla dzieci, musi być wykonane starannie i solidnie.

Materiały, z jakich wykonano kocyki spełniają najsurowsze  normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I.

Wyjątkowy produkt. Najlepszy, bo polski.

Wymiary: 80 x 100 cm, (+/- 2 cm)

Skład: bawełna 100%, poliester 100%

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa

11 other products

Edukocyk dziecięcy z wypełnieniem (r.M)

Ostatnio przeglądane