Lekki kocyk muślinowy Cuddly Zoo XXL 120x150cm

1460

72,36 zł

Rodzaj materiału Bawełna
Wzór Sweet Little Prince

Upalne dni potrafią dać się we znaki szczególnie najmłodszym dzieciom, dlatego CuddlyZOO stworzyło z myślą o nich delikatne jak mgiełka otulacze z bawełnianego muślinu.

Otulanie uspokaja, daje poczucie bezpieczeństwa, ułatwia zaśnięcie, pozwala na stopniową adaptację do nieograniczonej swobody ruchów. Ścisłe otulanie maleństwa w pierwszych dniach, a nierzadko nawet pierwszych miesiącach życia, to stara i sprawdzona metoda, do której CuddlyZOO postanowiło nawiązać tworząc muślinowe otulacze.

Ich rozmiar jest idealny, żeby nimi ściśle owinąć dziecko. Otulacz to także duże ułatwienie dla młodych rodziców, którzy mają sporo obaw podnosząc maleńkie dziecko – dzięki takiej warstwie tkaniny czują się pewniej w pierwszych dniach opieki nad dzieckiem.

Nasz otulacz świetnie nadaje się też do:

  •     przykrycia dziecka w czasie drzemki,
  •     podłożenia na koc, trawę, podłogę w czasie leżenia na brzuszku,
  •     osłonienia wózka czy fotelika przed słońcem,
  •     zastąpienia prześcieradła w łóżeczku czy wózku,
  •     wytarcia dziecka po kąpieli – jest znacznie bardziej chłonny niż inne tkaniny,
  •     zabezpieczenia ubranka przed ubrudzeniem podczas jedzenia,
  •     osłonięcia piersi i dziecka w czasie karmienia.

Ponadto zaprojektowane specjalnie dla CuddlyZOO wzory sprawiają, że bambusowy otulacz staje się miłym i barwnym dodatkiem do wózka czy łóżeczka.

Nasze otulacze zdobią kolorowe wzory, dzięki czemu są one nie tylko delikatne, miękkie i przydatne w każdej sytuacji, ale też nieszablonowe i atrakcyjne dla dzieci, które chętnie przyglądają się wyrazistym rysunkom.

Rozmiar:120x150cm (+/- 3cm)

Skład: 100% bawełna

17 other products

Otulacze dla niemowląt

Ostatnio przeglądane