Bambusowy ręcznik z kapturkiem Króliczek Motyle

495

48,38 zł

96,75 zł

Ostatnie egzemplarze!

Rodzaj materiału 100% bambus, 100% bawełna
Wzór Motyle

Ręcznik z kapturkiem z czystej frotty bambusowej.

Frotta bambusowa jest idealnym materiałem na ręczniki, bo włókna bambusowe są wyjątkowo gładkie i miękkie, a znakomita chłonność to ta cecha, której w szczególności oczekujemy od ręcznika. 100% bambusa sprawia, że jego porowate włókna gromadzą trzy razy więcej wody niż bawełna, ale też szybciej schną.

Bambus ma właściwości bakteriostatyczne – roślina wytwarza substancje, które zabezpieczają ją przed atakiem bakterii i grzybów, a tkaniny z niego wykonane nadal zachowują tę właściwość i to pomimo wielokrotnego prania. Zapobiega to także rozwijaniu się przykrego zapachu – nie pojawia się nawet, gdy ręcznik jest rozwieszony w wilgotnej łazience.

Antystatyczne włókna nie pozwalają na przywieranie drobinek kurzu, więc ręcznik nadaje się nawet dla małych alergików.

Rozmiar jest wystarczająco duży, aby owinąć zarówno niemowlę, jak i kilkulatka, bo dzięki wyjątkowej trwałości tkaniny może on służyć przez wiele lat.

Aby stworzyć produkt wyjątkowy CuddlyZOO połączyło białą frottę bambusową z bawełnianym obszyciem i zabawnym kapturem z uszami króliczka lub misia. Dzięki temu ręcznik może być niebanalnym prezentem z okazji narodzin dziecka.

Taki ręcznik zachęci nawet największego miłośnika pluskania się do wyjścia z kąpieli.

Rozmiar: wysokość: 71 cm, szerokość: 76 cm (+/- 2 cm)

Skład: 100% bambus, 100% bawełna

1 other products

Ręczniki bambusowe

Ostatnio przeglądane

Promocje